WEB TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Hizmet, Yeni Nesil Teknoloji
E-Ticaret Sistemleri, Web Siteleri, Mobil Uygulamalar, Seo, Reklam Çalışmaları ve Teknolojik Çözümler.

WEB TASARIM - WEB SİTESİ HİZMETLERİ

E-Ticaret, Kurumsal, Kişisel(Blog), Mikro Web Siteleri


Her hangi bir kurumun kurumsal kimliği, ürünleri ve hizmetlerinin, tanıtılması için hazırlanan sitelere veya tanıtılan ürün ve hizmetlerin doğrudan, kapıda ödeme, eft, havale ve/veya kredi kartı ile satışlarının yapılması amacıyla kurulan E-Ticaret sitelerine web sitesi deniz. Bu hizmetin hazırlanmasına ise web tasarım hizmeti adı verilir.

Kurumsal firmaların ve şirketlerini tanıtmak, Sanatçı, gazeteci ve diğer meslek kollarında ki kişilerin kendilerini tanıtması, ürünlerini, hizmetlerini, işlerini, iletişim yollarını paylaştıkları bu online sistemde görsel sunumlar, yazılar, videolar yer alır.

Profesyonel intiba bırakma, müşteriyle aradaki uzaklığı ortadan kaldırma, müşterilerinizin kampanyalardan, yeniliklerden, faaliyetlerden kolaylıkla haberdar etmesiyle oldukça avantajlıdır.

Web Sitelerinin Olması Gereken En Temel özellikler:

Teknolojinin ilerlemesi ve internetin ulaşılabilirliğinin kolaylaşması sayesinde internete ulaşımımızı artık hemen hemen her yerden sağlayabilir hale geldik.

Şirketimiz için hazırlattığımız Kurumsal Web Sitemiz, Kişisel Blog sitemiz veya E-Ticaret sitemize ziyaretçilerimiz günün saati her yerden ulaşabilmektedirler. İnsanlar şirkette veya evdeyken masaüstü bilgisayarından ulaştığı Web sitemize, dışarıdayken akıllı telefonlarıyla veya tabletlerinden de ziyaret ederek etkileşimini sürdürmektedir.

  • Hazırladığımız tüm web siteleri, tüm cihazlardan erişebilmektedir. Tüm sitelerimiz bulunduğu cihaza göre şekil almaktadır. Sizinde sitenizin, Mobil uyumlu rakipleriniz karşısında her zaman bir adım öne taşıyacak önemli bir faktördür. Ayrıca google’da seo başarınızı da artıracak bir faktördür.
  • Kullanacağınız görsellerin kalitesi, sitenize giren kişilerin site kalma sürelerini ve kuruluşunuza bakış açısını belirler. Bu sebeple en doğru ve en iyi resimleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bizler bu noktada her zaman sizlere danışmanlık vererek, yol haritalarınızı belirleyeceğiz.
  • Sitenizin neyi anlatmak, insanlara ne vermek istediği net ve anlaşılır bir biçimde müşterilerinize anlatılmalıdır.
  • Web Siteniz Kullanışlı, kolay ve anlaşılır bir Arayüze Sahip olmalıdır. Ziyaretçileriniz, müşterileriniz sitenizi ziyaret ettiğinde Size Ulaşabileceği iletişim bilgilerinize, Vermiş Olduğunuz hizmetlerinize ve satmış olduğunuz ürünlerinize rahatlıkla ulaşabilmeli, sitenizi dolaşırken kaybolmamalıdır.
  • Ziyaretçilerinizin ilk karşılaştıkları sayfalarınızın doğru ve yeterli bilgileri içermesi, güveninizi artırır ve sizinle iş yapmalarını sağlar.
  • Sayfanızın yapısı ve uzantılarını doğru belirlemeniz, sayfa içeriğiniz ile başlığınızın bir birine uyumu ile seçmiş olduğunuz doğru bilgilerle dolu konularınız sayfanızı ziyaret eden kişilerin sitenizde daha fazla kalmalarını sağlayacaktır.
  • Unutmamanız gereken en temel şey, web siteniz sizin internet üzerinde ki kimliğiniz yada dükkanınızın vitrinidir. Ne kadar iyi tasarlar ve ilgili olursanız o kadar fazla karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sitesi tasarımı ve türleri bakımından birçok kategoriye ayrılır, bu kategorileri aşağıda bulabilir ve dilediğinizi inceleyebilirsiniz.

Biz İnşa Yazılım ve Danışmanlık olarak Php, HTML dillerini kullanarak OpenCart ve WordPress  tabanlı web siteleri başta olmak üzere müşterilerimizin ihtiyaçlarını karışlayacak, projeler hazırlar onların iş yaşamlarında ki başarılarını artırmayı hedefleriz. Sizlerde, satış başarılarınızı artırmak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-TİCARET SİTELERİ

Teknolojinin gelişmesi ve ticaretin uluslar arası boyut kazanması ile beraber, Türkiye’nin her yerine ve hatta uluslar arası boyutta ülklerden dilediğiniz yere tek tıkla ürünlerinizi ulaştırabileceğiniz Online Mağazalardır.

KİŞİSEL(BLOG) WEB SİTELERİ

Blog siteler kişisel amaçla üretilen, örneğin bloger’ların resmi web siteleri, gezginlerin web siteleri, kurumsal bir şirketin ürünleri hakkında ki yazıları kapsayabilir ve/veya belli…

KURUMSAL WEB SİTELERİ

Kurumsal Web Siteleri, yapmış olduğunuz işin misyon ve vizyonunu ortaya koyan, şirketinizi tanımak amacı ile kurulan tanıtım sitelerini ifade eder. Örneğin, bir araştırma şirketisiniz, danışmanlık veya avukatlık bürosusunuz…

MİKRO WEB SİTELER

Tek bir ürün veya hizmet için inşa ettiğimiz Web Siteleridir. Güçlü bir iletişim ağı oluşturmak ve insanların sizin ve firmanız hakkında düşüncelerini ölçülendirmek için kullanılır.


Biz,